Reštart F3F sezóny 2020 – Záhorie – klubový seriál

Reštart F3F sezóny 2020 – Záhorie – klubový seriál

Po dlhých dňoch bez súťaží a po uvoľnení opatrení súvisiacich s vírusom, usporiadal LMK Istropolitana v sobotu 6.6.2020 prvú súťaž Klubového seriálu Záhorie.
Predpoveď počasia sľubovala dobré podmienky na Turbulátore.
Za účasti 11 pilotov v slnečnom počasí s premenlivým JV-J vetrom 6-12m/s sme od 11. do 18. hodiny odlietali 15 kôl. Turbulátor nezostal nikomu nič dlžný… Niekoľko modelov bolo poškodených.

Lietali sa veľmi rozdielne časy, najlepší čas 42,77s F.Ruisl v 5.kole. Častá zmena podmienok (smeru a rýchlosti vetra) vplývala na výsledky v každom kole.
Pri počte 11 pilotov odlietať 15 kôl so „samoobsluhou pri meraní“ bol aj dobrý mentálny tréning. Koncentrácia na lietanie a pristávanie v slabnúcich podmienkach sa s pribúdajúcimi kolami zhoršovala. Treba si zvykať…

Zvíťazil F.Ruisl – ORDEN, LMK Istropolitana, druhý Miloš Hudcovič – ELDORADO a tretí Miloš Kromholc – PITTBUL 2, obaja LMK FF Piešťany.

VÝSLEDKY a štatistika letov a VIDEO od Ľuboslava

There are 6 comments. Add yours

 1. Ľuboslav
  7th jún 2020 | Ľuboslav says: Odpovedať
  Bolo to super, krásne počasie, podmienky mohli byť konzistentnejšie, ale dobrá škola. Škoda tých rozbitých modelov a poškodení. A taktiež mojej spálenej tvare od slnka. :) Spravil som video, sú tam počuť aj časy a v popise sú odkazy na jednotlivé lety. www.youtube.com/watch?v=sC9QJBTwshA&feature=youtu.be" rel="nofollow
 2. 7th jún 2020 | Miloš says: Odpovedať
  Dobré je to len si to nepokazme.
 3. 7th jún 2020 | Dráčik says: Odpovedať
  Každá takáto súťaž nás posúva kus dopredu. Ďakujeme.
  • 7th jún 2020 | Laco says: Odpovedať
   Niekoho dopredu, iného dozadu :roll:

Join the Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.