Návšteva u Olina…

Návšteva u Olina…

Čo robiť v sobotu keď nefúka ?
Ako odpoveď na túto otázku sme sa dohodli s Olinom a vyrazili sme s Luděkom do Holíča. Luděk chcel prevetrať RAVENA (80ccm), vyskúšať upravený záves pre aerovlek a ja s Olinom sme sa radi nechali vyvliecť.
Pohodovú atmosféru doplnili ešte ďalší piloti a diváci.
Dali sme si niekoľko termických štartov, poladili nastavenie modelov a na koniec, spokojní sme odchádzali okolo 18. hodiny domov.

FOTO na G+

There are 1 comments. Add yours

  1. Avatar
    4th september 2016 | Peter says: Odpovedať
    OK.Super sobota .Ja sa ale pýtam: ČO ROBIŤ V NEDEĽU KEĎ FÚKA? Najlepšie je odvolať súťažna Bošáci!Predpoveď bola neskutočne priaznivá.Prihlásených 15 pilotov,takmer všetci čo lietajú závodne F3F. Bošáca - Serial MS SR F3F-vietor stabilných 5m/s v narazoch 8-15m/s.Počas dňa ideálne:teplota 22 stupňov,skoro jasno.Večer o 20.hod.búrka.Lietali sme už aj za dažďa a snehových prehánok,len aby sa súťaž odlietala.Priznám sa,prestávam tomuto všetkému úplne rozumieť!?Je september a odlietala sa jedna súťaž.Už mi to pripomína jedno slovenské príslovie-čím horšie ,tým lepšie...

Join the Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.