COVID-19 – Opatrenia – zrušené súťaže

52. Donaupokal(A) – ZRUŠENÉ
Vzhľadom na súčasnú situáciu týkajúcu sa corona vírusu ÖAeC zrušil všetky súťaže do 15.05.2020 (pozri PROP. AT). Toto má vplyv aj na Donau-Wanderpokal.
Usporiadateľ sa snaží súťaž odložiť na jeseň.
Čo sa týka už zaplatených vstupných poplatkov, uplatňuje sa tento postup:
Každý, kto chce mať vrátené štartovné, oznámte to stručne e-mailom na f3freunde@f3f.eu, poplatok bude vrátený ihneď.
V opačnom prípade sa štartovné ponechá a počíta sa na nasledujúci Donau-Wanderpokal, buď k možnému náhradnému termínu na jeseň alebo budúci rok. Účastníci, ktorí si zvolia túto možnosť, sú v každom prípade pevne registrovaní na ďalší Donau-Wanderpokal.

Raná OPEN F3F – v dôsledku prepuknutia choroby Coronavirus (Covid-19) v Európe, riaditeľ súťaže RO2020 zrušil.

V súvislosti s potvrdenými prípadmi COVID-19 v Slovenskej republike a s ohľadom na Rozhodnutie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky predsedníctvo LERMAS v spolupráci s Radami odborností zakazuje organizovať a usporadúvať hromadné športové podujatia – súťaže, školenia, sústredenia atď.
Predsedníctvo odporúča všetkým predsedom klubov aby okrem celoslovenských opatrení dôsledne sledovali a dodržiavali aj regionálne opatrenia prijímané orgánmi verejnej správy.
Milan Krchňavý, tréner F3F

There are 1 comments. Add yours

  1. Milos.K
    Budeme radi keď sa bude dať sútažit už auguste.

Join the Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.