MaSR F3F 2021 – LMK Istropolitana

MaSR F3F 2021 – LMK Istropolitana

Turbulátor 30.10.2021 sa stal dejiskom poslednej seriálovky F3F 2021, po ktorej sa uzavrelo, do poslednej chvíle otvorené, celkové poradie . Usporiadal ju LMK Istropolitana s podporou svojich členov. Zišlo sa nás 17, z toho Marko z Fínska, Sigi z Nemecka a Alfréd z Rakúska. Na štartovnej listine chýbali niektoré mená slovenskej F3F scény… 

Nárazový JV vietor 7-11m/s a častá zmena smeru vetra preverili pilotov. Najviac ma zaujal Sigi, ktorý tu lietal po prvý krát. Niekoľko modelov bolo poškodených, bola aj penalta …

V ťažkých podmienkach sme odleteli 9 kôl, najlepší čas 36,63s zaletel Marko Alho v 1.kole. Ten sa stal celkovým víťazom súťaže. Na druhom mieste skončil Robo Bartok – RC Letka Košice, tretí Laco Vašek – LMK Tr. Turná.
Celkové výsledky a štatistika

Poradie započítavané do Seriálu MaSR: 1. Robo Bartok, 2. Laco Vašek, 3. Ľ. Ivan.
Výsledky započítavané do seriálu

Po poslednej súťaži poslal Milan, tréner F3F, neoficiálne výsledky Seriálu MaSR F3F 2021. Celkovým víťazom a Majstrom SR F3F 2021 iba o „škrtačku“ sa stal (ešte neoficiálne…) Robo Bartok z RC Letka Košice. Gratulujem k výbornému výkonu počas celej sezóny. 

Moja vďaka za pomoc patrí bázovým rozhodcom Stanovi, Igorovi a Mirovi, ktorí to vydržali v neľahkých podmienkach na bázach. Taktiež ďakujem všetkým kolegom z LMK Istropolitana, ktorí pomohli s organizáciou súťaže.

Ešte link na Lacov článok